Tren Loder Fisher Price

JUM0287

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Treni i markes Fisher Price

Ndihmon ne zhvillimin e aftesive te te menduarit dhe zgjidhjes se problemeve te femijes duke e argetuar ate.

I pershtatshem per femije nga 6-36 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: