Set Tavolina dhe Karrige Super Wings Shfaq më të madhe

Set Tavolina dhe Karrige Super Wings

ALG1076

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per argetimin dhe rehatine e femijeve tuaj

Tavoline dhe karrige qe paloset me personazhet "Super Wings"

Një set i rehatshem per te luajtur vetem ose me shoket

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me permasa 7 x 68 x 61 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: