Seti Det dhe Diell Shfaq më të madhe

Seti Det dhe Diell

ER0235

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti det dhe diell eshte ajo qe ju duhet per femijet tuaj gjate pushimeve

Seti permban pishinen ne forme kerpudhe dhe kremin mbrojtes nga rrezet te markes Chicco

Femijet do te kenqen duke luajtur dhe njekohesisht ju do te jeni te sigurt me mbrojtjen e kremit

1. Pishina ne forme kerpudhe eshte e duhura per aventura te fresketa verore

Ka material rezistent, anti-alergjik dhe higjienik per femijet

Me permasa 102 x 89 cm dhe e pershtatshme per femije nga mosha 1-3 vjec.

2. Krem mbrojtes nga diellit per femijet, e markes Chicco. Sasia 75ml

Me formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te foshnjave

Perdoret per femijet qe prej moshes 0 muajsh (0+ muaj)

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme dhe redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli

Nuk permban parfum, alkol apo ngjyrues. Permban vitamine E

Aplikohet 20 min para ekspozimit ne diell. Riaplikoni shpesh dhe gjithmone pas notit. Shmangni kontaktin me syte

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: