Pishine Intex per Femije ne Forme Kermilli

JUM0095

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine nga marka Intex per femije

Ne formen e nje kermilli

E mbuluar ne pjesen e siperme dhe te pasme ne menyre qe te mbroje femijen pjeserisht nga rrezet e forta te diellit gjate kohes qe ai argetohet ne mini pishinen e tij

E pershtatshme per plazh apo per tu vendosur ne oborrin e shtepise tuaj. Per femije nga 7-11 vjec

Material vinyl shume cilesore nga Intex . Me permasa 1145x102x 4 cm dhe mund të mbajë 53 litra / ujë.

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: