Pishine per Femije e Mbuluar Duck

JUM0096

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine per femije me formen e nje rosaku

E mbuluar ne pjesen e siperme ne menyre qe te mbroje femijen pjeserisht nga rrezet e forta te diellit gjate kohes qe ai argetohet ne mini pishinen e tij

E pershtatshme per plazh apo per tu vendosur ne oborrin e shtepise tuaj

Material vinyl shume cilesore nga Intex . Me permasa 117x112x69 cm dhe mund të mbajë 45 litra / ujë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: