Prestashop Modules

Dyshek Plazhi Intex Cool Guy

JUM0089

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek me emoji nga Intex

Cool guy me ngjyre te verdhe. Me permasa 68" x 10.5" / 173x27cm          

Per femije dhe te rritur shume i pershtatshem per ditet e nxehta ne pishina apo plazh 

Material vinyl shume cilesore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: