Pishine per Femije Bestway me Rreshqitje

JUM0087

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine per femije nga Bestway

Ju jep mundesine femijet te rreshqsin brenda saj duke i argetuar 

Me permasa 239 x 206 x 86 cm. Rekomandohet per femije mbi 3 vjeç

Mban deri ne 308 liter uje. E madhe dhe shume material cilesore

Dizenjo si akurium me delfin, peshkun klloun, yllin e detit dhe oktapodim ne brendesi

Argetoni femijet tuaj gjate gjithe veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: