Prestashop Modules
Pishine per Femije Intex Balene Shfaq më të madhe

Pishine per Femije Intex Balene

JUM0086

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine per femije ne formen e nje balene

Me ngjyre bojqielli dhe te bardhe

Me pjese mbrojtese nga dielli ne shpinen e balenes

Permasat: 211 x 185 x 109 cm, material vinyl

Eshtë shumë e përshtatshme për të vegjëlit dhe parashkollorët 2 deri ne 6 vjeç

Mban deri ne 120 litra uje

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: