Prestashop Modules

Dyshek Plazhi Intex Pizza

JUM0085

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek plazhi i markes Intex

Ne formen e nje cope pice per femije dhe te rritur

Per te gjithe ata qe adhurojne pizzat

Një dyshek ideal për t'u çlodhur në ujë me shumë stil 

Prodhuar tërësisht në vinyl, një material i fortë dhe i qëndrueshëm që do të zgjasë për një kohë të gjatë

Permasat:175x145cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: