Makine Per femije KRB-6188 Shfaq më të madhe

Makine Per femije KRB-6188

Leke 31,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine elektrike per femije modeli KRB-6188

Material plastike shume cilesore me telekomande

Me nje ndenjese, dy dyer ne pjesen e perparme

Per femije 1.5 deri ne 3 vjeç. Lidhje me bluetooth 2.5G

Dy bateri 12V 4.5A dhe dy motorre dhe kater rrota

Tregime ne anglisht , suporton MP3, USB, dalje SD

Permasat 135*75*66cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: