Makine per Femije BDQ-1188

Leke 26,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine elektrike per femije modeli BDQ-1188

Material plastike shume cilesore me telekomande

Me nje ndenjese, dy dyer ne pjesen e perparme

Bateria 12V 4.5A dhe dy motorre dhe kater rrota

Me muzike dhe drita.Suporton MP3 dhe karte SD, ka dhe vend per USB

Permasat 119*60*34.5cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: