Makine per Femije BDQ-1199

Leke 26,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine per femije me deale elektrike modeli BDQ-1199

Material plastike me telekomande multifunksionale 2.4g dhe timon te rregullueshem

Me MP3, USB vend per SD Card. Drita LED dhe ekran

Buton per hapjen dhe mbylljen e dyerve. Bateria 12V4.5, koha e karikimit 8-10ore

Me dy ndenjese lekure ne brendesi per rehatine e femijes 

Permasat  125 x 70.3 x 50 cm, peshon 16.8kg

Shpejtësia e lëvizjes: 3-5km /h. Mosha e pershtatshme 1-7vjec, pesha maksimale e femijes 23 kg

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: