Makine per Femije Mercedes Benz XBLD-618 Shfaq më të madhe

Makine per Femije Mercedes Benz XBLD-618

Leke 21,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine JMercedes-Benz modeli XBLD-618

Per femije nga 7-12 vjec, me drita dhe tinguj

Me vend per USB, suporton MP3

Material plastike me telekomande

Ne dy ngjyra te ndryshme e kuqe dhe e bardhe

Me nje ndenjese, dy dyer ne pjesen e perparme

Permasat 103x55x45cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: