Makine per Femije S9088 Shfaq më të madhe

Makine per Femije S9088

Leke 32,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine elektrike per femije nga 3-6 vjec

Material plastike shume cilesore me telekomande

Modeli S9088 ne dy ngjyra te ndryshme

Me dy ndenjese lekure ne pjesen e pasme dhe dy dyer 

Permasat 130x70x82cm, shkalla1:8

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: