Jelek Shpetimi per Femije Pool School

PB0114

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jelek shpetimi me ngjyre te verdhe per femije

Nje produkt nga Intex Pool School. Material vinyl i nje cilesie shume te mire me trashesi 0,25mm

Per femije 3-6vjec. Me tre dhoma ajri per sigurine e femijes tuaj

Me jake per rehati dhe stabilitet te trupit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: