Prestashop Modules
Dyshek Plazhi Kiwi Slice Mat Shfaq më të madhe

Dyshek Plazhi Kiwi Slice Mat

PB0110

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek plazhi i markes Intex

Per te rritur dhe femije

Me ngjyra mat dhe nje imitim origjinal i kivit

I pershtatshem per ditet e nxehta te veres ne bregdet apo pishina

Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

Permasat 178x85 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: