Prestashop Modules

Dyshek Plazhi Intex Ice Cream

PB0108

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek plazhi ne forme akulloreje

Nje produkt i markes shum funny ne dizenjo

Ngjituni mbi akullore dhe shijoni ne relax te plote ditet e nxehta te pushimeve

Akullorja ka permasa 24.5 x 8.3 x 22.9 cm

Per plazh dhe pishina

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: