Prestashop Modules
Dyshek Plazhi Intex French Fries Shfaq më të madhe

Dyshek Plazhi Intex French Fries

PB0107

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek plazhi i markes Intex

Me nje forme mjaft interesante

Nje pako me patate te skuqura si dyshek

Per te gjithe ata qe adhurojne French Fries

Një dyshek ideal për t'u çlodhur në ujë me shumë stil 

Prodhuar tërësisht në vinyl, një material i fortë dhe i qëndrueshëm që do të zgjasë për një kohë të gjatë 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: