Prestashop Modules

Pishine per Femije Intex Unicorn

PB0104

Leke 3,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine per femije me formen e Njebrireshit

Marka Intex, material plastike e forte shumengjyreshe

Fryhet lehte dhe garanton argetim per femijet tuaj gjate diteve te plazhit

Permasat 272x193x104 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: