Prestashop Modules
Pishine per Femije Intex Disney Cars Shfaq më të madhe

Pishine per Femije Intex Disney Cars

PB0103

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine per femije nga Intex

Me dizenjo Disney Cars me permasa 85x85x23 cm

Me dy unaza per fryrjen e shpejte.

Materiali vinyl shume cilesore me trashesi 0,25mm.

Mban deri ne 571 liter uje dhe eshte rreth 17 cm i larte

Nje dhurate shume e bukur per femijet tuaj ne ditet e nxehta te veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: