Prestashop Modules

Pishine per Femije Intex Roaring Shark

PB0102

Leke 4,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine per femije e markes Intex

Ne formen e nje goje peshkaqeni ngjyre gri

E rehatshme e qendrueshme, e sigurt dhe praktike

E pershtatshme per femije mbi 2 vjeç

Kapaciteti i pishines 121 litra

Permasat jane 201 x 198 x 109 cm 

E lehte per tu zhvendosur dhe per tu fryre

Sezoni i plazhit është ai qe i gezon me se shumti femijet gjate stines se veres

Qe femijet te argetohen dhe te notojne gjate diteve te nxehta te veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: