Prestashop Modules

Komardare per Femije Bestway

JUM0064

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare per femije e markes Bestway

Ne formen e nje avioni me strehe per ta mbrojtur femijen nga dielli

Per argetimin e femijes tuaj ne pishina apo plazh

Material vinyl i fortë. Me shume ngjyra dhe shume argetuese

Permasat 102x97cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: