Prestashop Modules

Dyshek Plazhi Watermelon Island

JUM0066

Leke 3,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek plazhi i markes Intex

Per te rritur dhe femije

Me ngjyra dhe nje imitim origjinal i shalqirit

I pershattshem per ditet e nxehta te veres ne bregdet apo pishina

Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

Me diameter 183 cm dhe trashesi 23 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: