Prestashop Modules
Pishine Intex Oktapod Shfaq më të madhe

Pishine Intex Oktapod

JUM0071

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pishine per femije e markes Intex

Ne formen e oktapodit dhe me strehe per ta mbrojtur femijet nga dielli

Me shume ngjyra dhe shume argetuese gjate diteve ne pishina apo plazh

Material vinyl . E pershtatshme per femijet 1-3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: