Prestashop Modules

Komardare Mega Flamingo Island

JUM0068

Leke 5,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex sjell komardaren "Mega Flamingo Island"

Shijoni ditet e pushimeve ne plazh ose pishina me Flamingon

Pushoni ne ishullin lundrues

Kapaciteti eshte per dy persona dhe pesha maksimale 200kg

Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: