Makine per Femije Audi Q7

Leke 42,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine e madhe per femije Audi Q7

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine

Makina ka dhe nje telekomande qe mund te perdoret nga prinderit

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Me bateri te rikarikueshme 12V

Vjen ne mgjyre te kuqe dhe te bardhe

Mund ta lidhni me MP3 ose me smartphonin tuaj

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec

Me shpejtesi 3-6km/h

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: