Banbao Set Ndertimi "Policia" Motor dhe Varke Shfaq më të madhe

Banbao Set Ndertimi "Policia" Motor dhe Varke

IF0176

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set ndertimi per femije 4-8 vjec

Ndertoni varken dhe motorrin e policise me 61 pjeset qe keni ne dispozicion

Paketimi ka permasa 19x14x4cm

Nje dhurate shume e bukur per femijet tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: