Banbao Set Ndertimi "Safari" me Tende kampingu Shfaq më të madhe

Banbao Set Ndertimi "Safari" me Tende kampingu

IF0169

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set ndertimi "Safari"

Nje pako me 46 pjese nga Banbao

Me tende kampingu. Permasat 9x14x4cm 

Nje ide shume e bukur per dhurate per femijet tuaj mbi 4 vjec

Zhvillon aftesine e kreativitetit dhe menyren e te menduarit dhe logjikuarit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: