Ark Tabele e Bardhe me Katror, Blue Shfaq më të madhe

Ark Tabele e Bardhe me Katror

IF0165

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tabela e vogel e bardhe me katrore

Femijet do te mesojne te shkruajne numrat dhe te bejne veprime te ndryshme me to

Argetim dhe mesim ne te njejten kohe

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Permasat 235 x 320 mm

Dhurata ideale per te vegjelit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: