Prestashop Modules

Komardare per Femije me Njebriresh

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare me forme njebrireshi per femijet 8-24 muajsh

Material plastike e forte me ngjyra te ndryshme

Fryhet lehte dhe ka vend per te futur kembet qe femija te qendroje lehtesisht mbi te

Nje argetim mjaft i vecante per femijet ditet e nxehta te veres

Permasat 55x21x64 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: