Biçiklete Max 16" Urban Racer Shfaq më të madhe

Biçiklete Max 16" Urban Racer

OZ0687

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete per femije e markes Max Urban Racer me madhesi gomash 16"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj

Me ngjyre bojqill dhe jeshile dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Kjo biciklete ke nje sistem frenimi linear

Femija juaj do te shijoje aventuren e pilotimit ne mjetin e tyre te pare

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: