Biçiklete Max 12" Pinky Shfaq më të madhe

Biçiklete Max 12" Pinky

OZ0686

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete per femije e markes Max Pinky me madhesi gomash 12"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj

Me ngjyre pink dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Femija juaj do te shijoje aventuren e pilotimit ne mjetin e tyre te pare

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: