Biçiklete 24" Max Missy Shfaq më të madhe

Biçiklete 24" Max Missy

OZ0525

Leke 19,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete e markes Max Missy me madhesi gomash 24"

Ndenjesja dhe struktura e saj prej celiku ofron komoditet maksimal si ne rruge te drejte dhe malore

Sportive me ngjyre roze. Per perdorim te perditshem

Me strukture çeliku dhe pedale plastike

Sistem trasmisioni me 18 nivele shpejtesie dhe peshon 15.5kg

Ajo ofron nje rehati maksimale, udhetim të besueshem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: