Set Narciso Rodrigues For Her Shfaq më të madhe

Set Narciso Rodrigues For Her

AI0355

Leke 10,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per femrat "For her" nga Narciso Rodriguez

Seti permban pafumin 50ml, body lotion 50ml dhe xhel dushi 50 ml

Eshte koha per tu kujdesur per lekuren tuaj dhe per te qene gjithmone e fresket

Nje arome e shkelqyer e krijuar nga perzierja e aromes se Musc floral, me trendafilat, drurin Amber, vanilje dhe erezat e ndryshme

Arome e cila mbetet gjate

Nje dhurate e bukur per te dashuren tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: