Kornize Lorenzo Shfaq më të madhe

Kornize Lorenzo

ZEP0356

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me mbishkrimin Babi -Papa

Nje dhurate e bukur per babain tuaj

Foto qendron hoizontalisht dhe eshte me ngjyre te bardhe

Material druri shume cilesore

Fotoja ka permasa 10x15cm dhe printimi i saj perfshihet ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: