Kornize Yale Shfaq më të madhe

Kornize Yale

ZEP0354

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te sapodiplomuarit

Nje kornize material druri me disa detaje shume interesnate

Fotoja qendron vertikalisht dhe ka permasa 13x18 cm ndersa e gjithe korniza ka permasat 23x23cm

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

Nje ide shume e bukur dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: