Prestashop Modules

Portofol Lekure per Meshkuj L

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol lekure per meshkuj L

Ngjyre gri material lekure shume cilesore

Me permasa 11.5x8.3cm

Me ndarje per parate dhe kartat tuaja

I vetmi detaj eshte qepja anesore 

Me dy ndarje te medha dhe me dy pjese per mbajtjen e kartave dhe dokumenteve 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: