Kornize Renzo Shfaq më të madhe

Kornize Renzo

ZEP0351

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjithe te sapolindurit

Nje kornize plastike (resin) ngjyre kafe 

Me detaje shume te bukura anesore si elefanti apo zemra te vogla

Fotoja ka permasa 10x15 cm dhe ehste e perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: