Syze per Meshkuj MT 8356

SF0101

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per meshkuj MT8356

Nje imitim shume i mire i markes origjinale

Forme e vecante dhe xham qe mbron syte nga rrezet UV 

Skelet metalik ngjyre e zeze

Vijne se bashku me mbajtesen e copes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: