Syze per Femra Cat Eyes 2563

SF0100

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per femra Cat Eye 2563

Me xham te polarizuar, forme cat eye

Me nuane bojqiell dhe skelet gold shume fine

Per te gjitha femrat qe duan te duken sexy dhe njekohesisht ne mode ne cdo stine

Mbrojne syte nga rrezet UV 

Vijne se bashku me mbajtesen

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: