Syze per Meshkuj MT 8051

SF0099

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze te polarizuara per meshkuj MT8051

Me xham forme sportive dhe bishta plastike ngjyre te zeze

Me nje skelet metalik mjaft terheqes dhe stil

Xhami i zi me nje pamje mjaft relaksuese

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV per syrin.

Vijne se bashku me mbajtesen

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: