Syze per Meshkuj PE 1006

SF0098

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze te polarizuara per meshkuj

Me xham forme sportive dhe bishta plastike ngjyre te zeze

Me nje skelet mat plastik mjaft terheqes dhe stil

Xhami i zi me nje pamje mjaft relaksuese

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV per syrin.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: