Syze per Meshkuj MT 8233

SF0097

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per meshkuj MT 8233

Imitim i markes Matrix te polarizuara

Xham me ngjyre te zeze, skelet plastik shume cilesore me ngjyre kafe nga brenda

Serioze dhe stil shume i vecante per te gjithe meshkujt qe duan te duken bukur kudo

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV

Vijne se bashku me qesen mbajtese me ngjyre te zeze

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: