Syze per Meshkuj PE 02078

SF0095

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze te polarizuara me ngjyre te zeze per meshkuj

Me nje skelet mat plastik mjaft terheqes dhe stil serioz

Xhami i zi me nje pamje mjaft relaksuese

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV per syrin.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: