Prestashop Modules

Syze Unisex RB 3520

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze unisex RB

Imitim shume i mire i markes origjinale modeli RB3520

Me forme te rrumbullaket me dopjo xham qe hapet dhe mbyllet sipas deshires tuaj

Bishta metalik shume te holle dhe fine

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV 

Vijne se bashku me mbajtesen, peceten per pastrim dhe kutine

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: