Syze per Meshkuj RB 4187

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per meshkuj imitim i markes origjinale Ray Ban

Me skelet dizenjo plastike me ngjyre kafe 

Xhami me ngjyre jeshile te erret. Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV

Vjen se bashku me peceten per pastrimin e xhamit dhe kutine mbajtese

Stil i vecante dhe unik ne llojin e tij

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: