Syze per Meshkuj te Polarizuara

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per Meshkuj te Polarizuara

Syze per meshkuj te polarizuara, me nje nga format me te njohura te markes Ray-Ban

Nje imitim i origjinalit model: RB2140 54

Me skelet te zi keto syze vijne ne ngjyre jeshile

Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV

Syzet vijne se bahshku me peceten pastruese dhe kutine mbajtese

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: