Skuter Balancues Elektrik 6.5" Grafit ne Ngjyra te Ndryshme + Bluetooth + Pult

Leke 19,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Skuter Balancues Elektrik 6,5" me Bluetooth grafit shumengjyresh

Skuter me 2 dy rrota i cili vet-balancohet dhe ehste me pult

Skuteri vjen me ngjyra te ndryshme dhe me nje model te vecante Hip-Hop.

Kjo pajisje eshte krijuar per t'ju lehtesuar levizjen e perditshme ne pune apo shtepi dhe duhet shume pak kohe per ta mesuar.

Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet. Ka dy senosre ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t'u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.

Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem. Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla.

Balancim i dyfishte i teknologjise se larte, sensor graviteti dhe xhiroskop, shume e lehte per t'u perdorur thjesht duke leviizur peshen e trupit mund te levizni para, te ecni mbrapa, majtas, djathtas dhe te rrotulloheni 360 grade ne nje vend.

Punon me bateri te rikarikueshme 36V, nuk demton ambjentin.

Rrota te gomuara te cilesise se larte. Pedale te gomuara qe sherbejne si sensor.

Me shpejtesi maksimale 12km/h.

E pershtatshme per moshat mbi 12 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: