Hasbro Monopoli Klasik

SL0519

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Monopoli klasike nga Hasbro

Lojtarët blejnë, shesin dhe tregtojnë për të fituar. Mund te bglejne shtëpi dhe hotele

Sa më shumë prona që secili lojtar zotëron, aq më shumë mund të ngarkohet me qira.

Kartat e fatit mund të jenë me vlerë të parave

Luhet nga 2-6 lojtare dhe ehste i pershtatshem per femije mbi 8 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: