Hasbro Loje Pie Face Showdown

SL0526

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje shume argetuese e cila do tju beje te qeshni me ze te larte

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjec dhe luhet me 2 lojtare

Mbushni krahun e lodres me krem, vendosni fytyren tek format perkatese

Tregohuni te shpejte per te shtypur butonin qe kremi te perfundoje ne fytyren e kundershtarit

Lojtarit te cilit nuk i bie kremi, shpallet fitues

Argetohuni ne cdo moment me miqte tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: